Organizator:

Partnerzy:

Pakiet marketingowy

Nominacja (szeroka lista)

 

Szeroka lista nominacji (zgłoszenia przez internautów do akceptacji przez Organizatora) to wyróżnienie dające możliwość promowania swoich produktów i usług, uzyskując przewagę nad konkurencją. Nominowanych na szerokiej liście w plebiscycie zachęcamy do upowszechniania nominacji, stymulując tym samym proces głosowania pośród członków klubu, zwolenników, klientów i potencjalnych klientów, przez cały okres głosowania. To również droga do znalezienia się na krótkiej liście nominacji.

 

Nominacyjny Pakiet Marketingowy przygotowany aby promować twoją nominację, jest dostępny i zawiera następujące elementy:

 • Polish Golf Awards ™ Tarcza Nominacyjna © zestaw
 • Polish Golf Awards ™ Tarcza Nominacyjna © Umowa na korzystanie
 • Polish Golf Awards ™ Głosuj na Nas - przycisk
 • Polish Golf Awards ™ Głosuj na Nas - strona internetowa

 

Koszt: 500,00 zł netto. Zamów teraz   >

 

Zamów Nominacyjny Pakiet Marketingowy jeśli chcesz:

 • używać zestawu Tarczy Nominacyjnej © lub przycisku Głosuj na Nas
 • dedykowany dla Nominowanego pakiet Głosuj na Nas na stronie internetowej - do wykorzystania w promowaniu twojej Nominacji.

 

CO OTRZYMUJESZ

 

Poniższe elementy są zawarte w Nominacyjnym Pakiecie Marketingowym. Wszystkie przedmioty są w formie cyfrowej i zostaną dostarczone na Twój adres pocztą elektroniczną.

 

1. Polish Golf Awards ™ Tarcza Nominacyjna © zestaw.

To jest Twój znak doskonałości Polish Golf Awards ™ gotowy do używania na wszystkich materiałach marketingowych.

Formaty: 4 x PNG w kolorze, czarne i białe w różnych wersjach i rozmiarach do użytku w Internecie, 1 x PDF do wykorzystania na materiałach drukowanych.

 

2. Polish Golf Awards Tarcza Nominacyjna © Umowa na korzystanie

Polish Golf Awards ™ Umowa © zapewni ci zezwolenia na używanie zgodnie z prawem wszystkich materiałów wymienionych w punkcie 1. Termin używania pakietu - od dnia  znalezienia się na liście nominacji do ogłoszenia krótkiej listy nominowanych.

 

3. Polish Golf Awards ™ Głosuj na Nas przycisk - zestaw.

Daje ci możliwość wstawienia przycisku Głosuj na Nas na materiałach i hiperłączu do Twojej strony, na których istnieje informacja Głosuj na Nas.

Przycisk jest dostępny w różnych rozmiarach dla użytku w Internecie oraz w formacie PDF do druku. Formaty: przycisk w poziomie 4 x PNG (800x256, 400x128, 300x96, 200x64), 1 x PDF square button, 3 x PNG (256x256, 128x128, 96x96), 1 x PDF.

 

Standardowe przyciski do pobrania dla nominacji (szeroka lista):

 

         

 

4. Polish Golf Awards ™ Głosuj na Nas strona internetowa

Strona internetowa jest kluczem w marketingu Twojej nominacji i oferuje dedykowany url (np. pgaawards.pl/twoja-nominacja-nazwa-2015) na stronie internetowej, wokół której można zbudować swoją kampanię „Głosuj na Nas”. Opcjonalnie możesz podać dodatkowe informacje, w celu zapewnienia głosującym więcej informacji na temat Twoich produktów lub usług:

 • wstęp - do 150 słów
 • wideo - 1 x YouTube wideo
 • galeria zdjęć - do 10 zdjęć (format JPG)

 

Aby zamówić, skontaktuj się z nami   >

tel. 22 401 22 16

 

Nominacja (krótka lista)

 

Tylko sześć nominacji może znaleźć się na krótkiej liście. Pośród nich jest wybierany zwycięzca. Krótka lista nominacji (wynik głosowania internautów)  to DUŻE wyróżnienie. Nominowanych na krótkiej liście w plebiscycie zachęcamy do wykorzystania wyróżnienia w celu swojej promocji. Termin - 12 miesięcy od ogłoszenia wyników.

 

Krótka Lista - Nominacyjny Pakiet Marketingowy aby promować twoją nominację, jest dostępny i zawiera następujące elementy:

 • Polish Golf Awards ™ Znaczek Nominacyjny © zestaw
 • Polish Golf Awards ™ Znaczek Nominacyjny © Umowa na korzystanie
 • Polish Golf Awards ™ Certyfikat Nominacyjny
 • Polish Golf Awards ™ Nominacja - strona internetowa

 

Koszt: 1 500,00 zł netto. Zamów teraz   >

 

CO OTRZYMUJESZ

 

Poniższe elementy są zawarte w Krótka Lista - Nominacyjnym Pakiecie Marketingowym. Wszystkie przedmioty są w formie cyfrowej i zostaną dostarczone na Twój adres pocztą elektroniczną.

 

1. Polish Golf Awards ™ Znaczek Nominacyjny © zestaw.

To jest Twój znak doskonałości Polish Golf Awards ™ gotowy do używania na wszystkich materiałach marketingowych.

Formaty: 4 x PNG w kolorze, czarne i białe w różnych wersjach i rozmiarach do użytku w Internecie, 1 x PDF do wykorzystania na materiałach drukowanych.

 

2. Polish Golf Awards Znaczek Nominacyjny © Umowa na korzystanie

Polish Golf Awards ™ Umowa © zapewni ci zezwolenia na używanie zgodnie z prawem wszystkich materiałów wymienionych w punkcie 1. Termin używania pakietu - od dnia  ogłoszenia nominacji przez 12 miesięcy.

 

3. Polish Golf Awards ™ Certyfikat Nominacyjny

Cyfrowa kopia Certyfikatu Nominacyjnego Polish Golf Awards ™ pozwala ci wydrukować certyfikat we własnym zakresie, aby umieścić w Internecie lub używać w innych materiałach marketingowych.

Format: PDF.

 

4. Polish Golf Awards ™ Nominacja Krótka Lista - strona internetowa

Strona internetowa jest ważnym elementem w marketingu Twojej nominacji i oferuje dedykowany url (np. pgaawards.pl/twoja-nominacja-nazwa-2015) na stronie internetowej, wokół której można zbudować swoją kampanię „Jesteśmy wśród najlepszych”. Opcjonalnie możesz podać dodatkowe informacje, w celu zapewnienia głosującym więcej informacji na temat Twoich produktów lub usług:

 • wstęp - do 150 słów
 • wideo - 1 x YouTube wideo
 • galeria zdjęć - do 10 zdjęć (format JPG)

 

Aby zamówić, skontaktuj się z nami   >

tel. 22 401 22 16

 

Zwycięzcy edycji

 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach , na uroczystości wręczenia nagród, otrzymują bezpłatnie pamiątkowe dyplomy. Mogą oni dodatkowo mogą zamówić następujące materiały promocyjne i marketingowe:

 

Ozdobna Ścienna Tablica Zwycięzcy

 

Zwycięstwo w plebiscycie Polish Golf Awards ™ jest osiągnięciem najwyższej klasy i prezentuje unikalną możliwość promowania Twoich produktów i usług z przewagą nad konkurencją.

 

Ozdobna Tablica Zwycięzcy Polish Golf Awards ™ jest idealna do umieszczenia na zewnątrz pomieszczeń, w recepcjach, domach klubowych lub gdziekolwiek uważasz, aby szeroka publiczność mogła zauważyć, że zostałeś wybrany najlepszym z najlepszych w ramach Polish Golf Awards.

 

Zwycięzcy otrzymują Ozdobną Tablicę w zależności od zapotrzebowania - z pleksi, aluminium lub mosiężną, zabezpieczoną przed wpływami atmosferycznymi, niezawodną i bardzo wytrzymałą.

 

Wymiary: A3 lub A4, głęb. 0,8 lub 1,6 cm.

 

Opcje:

 1. Jasna z pleksi.
 2. Aluminiowa z nadrukiem lub frezowana.
 3. Mosiężna z nadrukiem lub frezowana.

 

Zainteresowanych reklamą podczas uroczystego wręczenia nagród prosimy o kontakt z organizatorem.

 

Znaczki nominacyjne:

 

                                                           

 

 

Organizator:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2021 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.