Organizator:

Partnerzy:

PGA - Polish Golf Awards 2016

WORLD AMATEUR GOLFERS CHAMPIONSHIP

IMPREZA GOLFOWA ROKU

 

World Amateur Golfers Championship to dziś największy amatorski turniej świata. Rozgrywany w ponad 40 krajach, od Brazylii po Wietnam. Patronem turnieju jest Arnold Palmer, legenda światowego golfa, siedmiokrotny zwycięzca turniejów wielkoszlemowych, wzór dla pokoleń graczy. W komitecie honorowym znajduje się Annika Sorenstam, sława szwedzkiego golfa.

Czytaj więcej >

 

 

FIRST WARSAW GOLF

NAJLEPSZE POLE GOLFOWE

 

Tomek Iwan, Dyrektor Reprezentacji: „Jestem entuzjastą golfa i kocham grać na wielu polach golfowych w całej Polsce. Wybrałem First Warsaw Golf dla siebie i Polskiej Reprezentacji piłki nożnej - jesteśmy Ambasadorami tego klubu. Dla mnie jest to przede wszystkim profesjonalny obiekt na bardzo wysokim poziomie, lecz również piękne i najbardziej ekscytujące pole w Polsce.”

Czytaj więcej >

 

 

WILLIAM SIWEK

OSOBA WPŁYWOWA W GOLFIE

 

„Moja przygoda z golfem w Polsce rozpoczęła się w 1991 r. Mile wspominaliśmy podczas ceremonii  tamte pionierskie czasy, kiedy trzema Klubami postanowiliśmy założyć Polski Związek Golfa, a w zawodach, gdziekolwiek się one odbywały, zawsze grało to samo grono golfistów. Cieszy mnie, iż kilka moich pomysłów znalazło powszechna aprobatę w polskim świecie golfowym.”

Czytaj więcej >

 

 

ANTONI STRZELECKI

JUNIOR GOLFISTA ROKU

 

„Bardzo dziękuję za tak zaszczytne wyróżnienie, które z pewnością będzie dla mnie zachętą do dalszej pracy. Tym bardziej, że rok 2016 był dla mnie, tak naprawdę, pierwszym poważniejszym sezonem golfowym, w którym udało mi się wziąć udział w kilku turniejach z cyklu Audi Tour oraz - co najważniejsze - nieco więcej trenować.”

Czytaj więcej >

 

 

ORLI LAS

NAJLEPSZE POLE GOLFOWE 9-DOŁKOWE

 

„Ideą powstania Orlego Lasu było, by dopasować się do potrzeb” - mówi Pamela Gromadzki. „Chcieliśmy stworzyć 9-dołkowe pole, który przydałoby się wszystkim - nie tylko początkującym. Chcieliśmy, aby był to obiekt, który zaoferuje także doświadczonym graczom szybką rundę testową. A stworzenia atrakcyjnego pola to ogromne wyzwanie.”

Czytaj więcej >

 

 

MARCIN HEJGER

TRENER ROKU

 

„Trzymając się podstaw, staram się zachować moją formę nauczania gry w golfa tak logiczną i prostą, jak to możliwe. Moim celem jest uzyskanie maksimum z każdego golfisty przy wykorzystaniu jego naturalnych zdolności, ale przede wszystkim promowanie przyjemności i zabawy płynącej z samej gry.”

Czytaj więcej >

 

Organizator:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2021 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.