UNIOR GOLFISTA ROKU

„Bardzo dziękuję za tak zaszczytne wyróżnienie, które z pewnością będzie dla mnie zachętą do dalszej pracy. Tym bardziej, że rok 2016 był dla mnie, tak naprawdę, pierwszym poważniejszym sezonem golfowym, w którym udało mi się wziąć udział w kilku turniejach z cyklu Audi Tour oraz – co najważniejsze – nieco więcej trenować.

Nie jest łatwo pogodzić obowiązki uczniowskie ze stałym, regularnym uczestnictwem w niezwykle bogatym kalendarzu imprez juniorskich. W 2016 roku udało mi się zdobyć siedem drugich i trzecich miejsc w klasyfikacjach Audi Tour, wygrać turniej z tego cyklu na Rosie, wygrać edycję US Kids Poland Championship w FWGCC i wielokrotnie znaleźć się w pierwszej ósemce rozmaitych turniejów, rozgrywanych w znakomitej obsadzie w FWGCC – moim macierzystym klubie.

Chcę przy okazji podziękować moim trenerom Darkowi Bobińskiemu i Mariuszowi Gaikowi za cierpliwość i widoczną poprawę jakości mojej gry.

Moim celem na przyszły sezon jest ustabilizowanie gry na poziomie niskich siedemdziesiątek, co nie będzie łatwe, choć zdarzało mi się już tak grać, ale tylko na wakacjach, w Stanach Zjednoczonych, gdzie gra mi się łatwiej.

Raz jeszcze dziękuję za tę nagrodę, której wartość jest nie do przecenienia, bo przyznawana jest ona przez kolegów golfistów, którym dziękuję też i za to, że swoimi fantastycznymi wynikami mobilizują mnie do pracy, uruchamiając dodatkowo pokłady mojej ambicji.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *